Stylové plechové cedule - retro, informační a vtipné, teploměry a hodiny.

Reklamní a dárkové předměty pro Vás a Vaše klienty.

Oživí každý moderně zařízený interiér, ale i exteriér. Vyberte si elegatní retro ceduli, nebo stylový teploměr a hodiny z pohodlí domova i kanceláře.

Váš nákup si můžete nechat poslat pohodlně domů nebo do Vašeho pracoviště , ale také vyzvednout osobně na více než 7300 výdejních místech zásilkovny, nebo na poštách.  Zaplatit je možné převodem nebo dobírkou - hotově nebo kartou při převzetí zboží. Pokud potřebujete více informací nebo poradit s čímkoli, neváhejte nás kontaktovat.

Přejeme Vám příjemný nákup.

Hledáte vhodné dárkové a reklamní předměty na akci, pro klienty či pracovníky? Rádi Vám s výběrem poradíme a nejlepší cenu nabídneme :

Plechová cedule: Ford Mustang (Horse & Stripes) - 20x30 cm

Originální plechová cedule s retro motivem Ford, od německého výrobce. Cedule je z kvalitního a silného podkladu u kterého nehrozí prohnutí či zlomení a je opatřena čtyřmi otvory pro snadné přichycení ke stěně. Vybraný motiv je vždy pečlivě plasticky prolisován do cedule, nejedná se jen o potištěný plochý plech, ale o elegantní doplněk Vaší dekorace vhodný pro vnitřní i vnější použití.

259,00 Kč 319,00 Kč

Plechová cedule: Audi Parking Only - 30x40 cm

Originální plechová cedule s retro motivem Audi, od německého výrobce. Cedule je z kvalitního a silného podkladu u kterého nehrozí prohnutí či zlomení a je opatřen čtyřmi otvory pro snadné přichycení ke stěně. Vybraný motiv je vždy pečlivě plasticky prolisován do cedule, nejedná se jen o potištěný plochý plech, ale o elegantní doplněk Vaší dekorace pro interiér i exteriér. Motivy jsou použity na základě licence od držitelů příslušných autorských známek.

389,00 Kč 449,00 Kč

Plechová cedule: Ford Mustang GT 1967 Red - 40x30 cm

Originální plechová cedule s retro motivem Ford Mustang od německého výrobce. Cedule je z kvalitního a silného podkladu u kterého nehrozí prohnutí či zlomení a má čtyři malé otvory pro snadné přichycení ke stěně. Vybraný motiv je vždy pečlivě plasticky prolisován do cedule, nejedná se jen o potištěný plochý plech, ale o elegantní doplněk Vaší dekorace s kvalitním grafickým zpracováním vhodný pro vnitřní i vnější prostory. Motivy jsou použity na základě licence od držitelů příslušných autorských známek.

389,00 Kč

Plechová cedule: Citroën (Parking Only) - 30x40 cm

Originální plechová cedule s retro motivem Citroen, od německého výrobce. Cedule je z kvalitního a silného podkladu u kterého nehrozí prohnutí či zlomení. Cedule má 4 otvory pro snadné přichycení ke stěne. Vybraný motiv je vždy pečlivě plasticky prolisován do cedule, nejedná se jen o potištěný plochý plech, ale o elegantní doplněk Vaší dekorace a je vhodná pro vnitřní i vnější prostředí. Motivy jsou použity na základě licence od držitelů příslušných autorských známek.

389,00 Kč

Plechová cedule: Vespa (The Italian Legend) - 30x40 cm

Originální plechová cedule s retro motivem Vespa, od německého výrobce. Cedule je z kvalitního a silného podkladu u kterého nehrozí prohnutí či zlomení. Plechová cedule má 4 otvory pro snadné přichycení. Velice oblíbená u přiznivců motorek všech zanček a zejména příznivců Italských legend Vespa. Vybraný motiv je vždy pečlivě plasticky prolisován do cedule, nejedná se jen o potištěný plochý plech, ale o elegantní doplněk Vaší dekorace vhodný pro vnitřní i vnější prostředí. Motivy jsou použity na základě licence od držitelů příslušných autorských známek.

389,00 Kč

Plechová cedule: Vespa Parking Only - 30x20 cm

Originální plechová cedule s retro motivem Vespa parking only od německého výrobce. Cedule je z kvalitního a silného podkladu u kterého nehrozí prohnutí či zlomení. Plechová cedule má čtyři malé otvory pro snadné přichycení ke stěně. Je velice oblíbená u zákazníků z řad motorkářů. Vybraný motiv je vždy pečlivě plasticky prolisován do cedule, nejedná se jen o potištěný plochý plech, ale o elegantní doplněk Vaší dekorace a má kvalitní grafické zpracování vhodný pro vnitřní i vnější prostředí. Motivy jsou použity na základě licence od držitelů příslušných autorských známek.

259,00 Kč

Plechová cedule - Harley-Davidson (Biker Babe) Výška: 30 cm Šířka: 20 cm

Nová originální plechová cedule s retro motivem Harley-Davidson, od německého výrobce. Cedule je z kvalitního a silného podkladu u kterého nehrozí prohnutí či zlomení. Cedule má 4 otvory pro snadné přichycení ke stěně. Cedule je velice oblíbená u motorkářů. Vybraný motiv je vždy pečlivě plasticky prolisován do cedule, nejedná se jen o potištěný plochý plech, ale o elegantní doplněk Vaší dekorace vhodný pro vnitřní i vnější prostory.

259,00 Kč 299,00 Kč

Plechová cedule: Mercedes-Benz Parking Only 30x20

Originální plechová cedule s retro motivem Mercedes, vyráběna v Německu. Cedule je z kvalitního a silného podkladu u kterého nehrozí prohnutí či zlomení. Vybraný motiv je vždy pečlivě plasticky prolisován do cedule, nejedná se jen o potištěný plochý plech, ale o elegantní doplněk Vaší dekorace vhodný pro interiér a exteriér.. Motivy jsou použity na základě licence od držitelů příslušných autorských známek.

359,00 Kč

Plechová cedule: Harley-Davidson Parking Only (20cmx30cm)

Plechová cedule: Harley-Davidson Parking Only - 20x30 cm (změna velikosti) Originální plechová cedule s retro motivem vyráběna v Německu. Cedule je z kvalitního a silného podkladu u kterého nehrozí prohnutí či zlomení a má čtyři otvory pro snadné přichycení ke stěne.. Vybraný motiv je vždy pečlivě plasticky prolisován do cedule, nejedná se jen o potištěný plochý plech, ale o elegantní doplněk Vaší dekorace vhodný pro vnitřní i vnější prostory.  Motivy jsou použity na základě licence od držitelů příslušných autorských známek.

259,00 Kč

Plechová cedule: Harley-Davidson Genuine 20X30 cm

Plechová cedule: Harley-Davidson Genuine (750 Flathead) - 20x30 cm Originální plechová cedule s retro motivem vyráběna v Německu. Cedule je z kvalitního a silného podkladu u kterého nehrozí prohnutí či zlomení a má čtyři otvory pro snadné přichycení ke stěně. Vybraný motiv je vždy pečlivě plasticky prolisován do cedule, nejedná se jen o potištěný plochý plech, ale o elegantní doplněk Vaší dekorace a je vhodný pro vnitřní i vnější prostory.. Motivy jsou použity na základě licence od držitelů příslušných autorských známek.

259,00 Kč

Plechová cedule: BMW Parking Only (bílá) - 40x30 cm Výška: 40 cm Šířka: 30 cm

Originální plechová cedule s retro motivem BMW, vyráběna v Německu . Cedule je z kvalitního a silného podkladu u kterého nehrozí prohnutí či zlomení a má čtyři otvory pro snadné přichycení ke stěně. Vybraný motiv je vždy pečlivě plasticky prolisován do cedule, nejedná se jen o potištěný plochý plech, ale o elegantní doplněk Vaší dekorace vhodný pro vnitřní i vnější prostory. Motivy jsou použity na základě licence od držitelů příslušných autorských známek.

389,00 Kč

Plechová cedule: BMW Parking Only (bílá) - 30x20 cm

Originální plechová cedule s retro motivem BMW, vyráběna v Německu . Cedule je z kvalitního a silného podkladu u kterého nehrozí prohnutí či zlomení. Plechová cedule má čtyři otvory pro snadné přichycení ke stěně. Vybraný motiv je vždy pečlivě plasticky prolisován do cedule, nejedná se jen o potištěný plochý plech, ale o elegantní doplněk Vaší dekorace vhodný pro vnitřní i vnější prostory. Motivy jsou použity na základě licence od držitelů příslušných autorských známek. Výška: 30 cm Šířka: 20 cm

259,00 Kč

Plechová cedule: Mercedes-Benz Parking Only 40x30

Originální plechová cedule s retro motivem Mercedes, vyráběna v Německu. Cedule je z kvalitního a silného podkladu u kterého nehrozí prohnutí či zlomení a má čtyři otvory pro snadné přichycení ke stěně. Vybraný motiv je vždy pečlivě plasticky prolisován do cedule, nejedná se jen o potištěný plochý plech, ale o elegantní doplněk Vaší dekorace vhodný pro vnitřní i vnější prostory. Motivy jsou použity na základě licence od držitelů příslušných autorských známek.

389,00 Kč 445,00 Kč

Plechová cedule: Route 66 (mapa) - 20x30 cm

Originální plechová cedule s retro motivem Route 66, vyráběna v Německu . Cedule je z kvalitního a silného podkladu u kterého nehrozí prohnutí či zlomení a má čtyři otvory  pro snadné přidělání cedule ke stěně. Vybraný motiv je vždy pečlivě plasticky prolisován do cedule, nejedná se jen o potištěný plochý plech, ale o elegantní doplněk Vaší dekorace vhodný pro vnitřní i vnější prostředí. Motivy jsou použity na základě licence od držitelů příslušných autorských známek.

259,00 Kč

Plechová cedule: Moto Guzzi - 30x20 cm

Originální plechová cedule s retro motivem Moto Guzzi,  vyráběna v Německu. Cedule je z kvalitního a silného podkladu u kterého nehrozí prohnutí či zlomení a má čtyři otvory pro snadné přichycení ke stěně.. Vybraný motiv je vždy pečlivě plasticky prolisován do cedule, nejedná se jen o potištěný plochý plech, ale o elegantní doplněk Vaší dekorace vhodný do interiéru i exteriéru. Motivy jsou použity na základě licence od držitelů příslušných autorských známek.

259,00 Kč

Plechová cedule – VW Garage Výška: 20 cm Šířka: 30 cm

Originální plechová cedule s retro motivem WV garage, vyráběna v Německu . Cedule je z kvalitního a silného podkladu u kterého nehrozí prohnutí či zlomení a má čtyři otvory pro snadné přichycení ke stěně. Vybraný motiv je vždy pečlivě plasticky prolisován do cedule, nejedná se jen o potištěný plochý plech, ale o elegantní doplněk Vaší dekorace vhodný pro vnitřní i vnější prostory. Motivy jsou použity na základě licence od držitelů příslušných autorských známek. Objednávky : pemfin@email.cz,  Info: 605 255 484

259,00 Kč

Plechová cedule: Good Year (Motorcycle) - 20x15 cm

Popis produktu Originální plechová cedule s retro motivem Good Year, vyráběna v Německu . Cedule je z kvalitního a silného podkladu u kterého nehrozí prohnutí či zlomení a má čtyři otvory pro snadné přichycení ke stěně. Vybraný motiv je vždy pečlivě plasticky prolisován do cedule, nejedná se jen o potištěný plochý plech, ale o elegantní doplněk Vaší dekorace a je vhodný pro vnitřní i vnější prostory. Motivy jsou použity na základě licence od držitelů příslušných autorských známek. Plechová cedule: Good Year (Motorcycle) - 20x15 cm Výška: 20 cm Šířka: 15 cm Katalogové číslo: NA26224

194,00 Kč

Plechová cedule: VW Parking Only - 30x20 cm

Originální plechová cedule s retro motivem WV, vyráběna v Německu. Cedule je z kvalitního a silného podkladu u kterého nehrozí prohnutí či zlomení. a je opatřena čtyřmi otvory pro snadné přichycení ke stěně. Vybraný motiv je vždy pečlivě plasticky prolisován do cedule, nejedná se jen o potištěný plochý plech, ale o elegantní doplněk Vaší dekorace vhodný pro vnitřní i vnější prostředí.

259,00 Kč 389,00 Kč

Plechová cedule: Route 66 (Gas Station) - 30x20 cm

Originální plechová cedule s retro motivem Route 66 GAS, vyráběna v Německu . Cedule je z kvalitního a silného podkladu u kterého nehrozí prohnutí či zlomení a má čtyři otvory pro snadné přichycení ke stěně. Vybraný motiv je vždy pečlivě plasticky prolisován do cedule, nejedná se jen o potištěný plochý plech, ale o elegantní doplněk Vaší dekorace vhodný pro vnitřní i vnější prostředí. Motivy jsou použity na základě licence od držitelů příslušných autorských známek.

259,00 Kč

Plechová cedule-Harley-Davidson (My Favorite Ride) 20x30cm

Velice pěkná plechová cedule - Harley-Davidson (My Favorite Ride) Výška: 20 cm x Šířka: 30 cm Originální plechová cedule s retro motivem vyráběna v Německu. Cedule je z kvalitního a silného podkladu u kterého nehrozí prohnutí či zlomení. Cedule má 4 otvory pro snadné přichycení ke stěně. Vybraný motiv je vždy pečlivě plasticky prolisován do cedule, nejedná se jen o potištěný plochý plech, ale o elegantní doplněk Vaší dekorace vhodný pro vnitřní i vnější prostory. Motivy jsou použity na základě licence od držitelů příslušných autorských známek.

259,00 Kč

Plechová cedule: Ford Mustang (Horse Logo Black) - 30x20 cm

Originální plechová cedule s retro motivem Ford Mustang,  vyráběna v Německu . Cedule je z kvalitního a silného podkladu u kterého nehrozí prohnutí či zlomení. Vybraný motiv je vždy pečlivě plasticky prolisován do cedule, nejedná se jen o potištěný plochý plech, ale o elegantní doplněk Vaší dekorace pro vnitřní i vnější prostředí. Motivy jsou použity na základě licence od držitelů příslušných autorských známek.

259,00 Kč

Plechová cedule: John Deere Parking Only - 40x30 cm

Originální plechová cedule  s retro motivem John Deere, vyráběna v Německu. Cedule je z kvalitního a silného podkladu u kterého nehrozí prohnutí či zlomení. Vybraný motiv je vždy pečlivě plasticky prolisován do cedule, nejedná se jen o potištěný plochý plech, ale o elegantní doplněk Vaší dekorace vhodný pro vnitřní vnější prostředí.. Motivy jsou použity na základě licence od držitelů příslušných autorských známek.

389,00 Kč

Plechová cedule: Fiat Parking Only - 40x30 cm

Originální plechová cedule Fiat, s retro motivem vyráběna v Německu . Cedule je z kvalitního a silného podkladu u kterého nehrozí prohnutí či zlomení. Vybraný motiv je vždy pečlivě plasticky prolisován do cedule, nejedná se jen o potištěný plochý plech, ale o elegantní doplněk Vaší dekorace vhodný pro dnitřní i vnější prostředí. Motivy jsou použity na základě licence od držitelů příslušných autorských známek.

289,00 Kč


    Reklama zdarma, zvýšení návštěvnostii CZIN.eu Alfa Elchron Retro cedule a dekorace Shoops online shop Nejnižší ceny Seznam internetových obchodů, eshop, obchod, online - 4obchody.com