Stylové plechové cedule - retro, informační a vtipné, teploměry a hodiny.

Reklamní a dárkové předměty pro Vás a Vaše klienty.

Oživí každý moderně zařízený interiér, ale i exteriér. Vyberte si elegatní retro ceduli, nebo stylový teploměr a hodiny z pohodlí domova i kanceláře.

Váš nákup si můžete nechat poslat pohodlně domů nebo do Vašeho pracoviště , ale také vyzvednout osobně na více než 7300 výdejních místech zásilkovny, nebo na poštách.  Zaplatit je možné převodem nebo dobírkou - hotově nebo kartou při převzetí zboží. Pokud potřebujete více informací nebo poradit s čímkoli, neváhejte nás kontaktovat.

Přejeme Vám příjemný nákup.

Hledáte vhodné dárkové a reklamní předměty na akci, pro klienty či pracovníky? Rádi Vám s výběrem poradíme a nejlepší cenu nabídneme :

Plechová cedule: Host do domu, Pivo do ruky

Originální plechová cedule s vtipným motivem. Cedule je z kvalitního a silného podkladu u kterého nehrozí prohnutí či zlomení a je opatřena čtyřmi otvory pro snadné přichycení ke stěně. Vybraný motiv je vždy pečlivě vytištěn na plastický plech. Elegantní doplněk Vaší dekorace pro vnitřní i vnější prostory.

319,00 Kč 399,00 Kč

Plechová cedule: Pivo je můj kamarád - 30x40 cm

Originální plechová cedule s vtipným motivem. Cedule je z kvalitního a silného podkladu u kterého nehrozí prohnutí či zlomení a je opatřen čtyřmi otvory pro snadné přichycení ke stěně. Vybraný motiv je vždy pečlivě vytištěn na plastický plech. Elegantní doplněk Vaší dekorace pro interiér i exteriér.

319,00 Kč 399,00 Kč

Plechová cedule: Coca-Cola (Original Coke Highway 66) - 30x40 cm

Originální plechová cedule s retro motivem Original Coke, od německého výrobce. Cedule je z kvalitního a silného podkladu u kterého nehrozí prohnutí či zlomení. Vybraný motiv je vždy pečlivě plasticky prolisován do cedule, nejedná se jen o potištěný plochý plech, ale o elegantní doplněk Vaší dekorace. Plechová cedule má 4 otvory pro snadné přichycení a je vhodná pro vnitřní i vnější prostředí. Motivy jsou použity na základě licence od držitelů příslušných autorských známek.

389,00 Kč

Plechová cedule: Just Give The Good Coffee - 15x20 cm

Originální plechová cedule s retro motivem od německého výrobce . Cedule je z kvalitního a silného podkladu u kterého nehrozí prohnutí či zlomení. Vybraný motiv je vždy pečlivě plasticky prolisován do cedule, nejedná se jen o potištěný plochý plech, ale o elegantní doplněk Vaší dekorace. Motivy jsou použity na základě licence od držitelů příslušných autorských známek.

194,00 Kč 199,00 Kč

Plechová cedule: Barbecue Nice To Meat You - 40x30 cm

Originální plechová cedule Barbecue,s retro motivem od německého výrobce . Cedule je z kvalitního a silného podkladu u kterého nehrozí prohnutí či zlomení. Vybraný motiv je vždy pečlivě plasticky prolisován do cedule, nejedná se jen o potištěný plochý plech, ale o elegantní doplněk Vaší dekorace vhodný pro vnitřní i vnější prostory. Motivy jsou použity na základě licence od držitelů příslušných autorských známek.

389,00 Kč 445,00 Kč

Plechová cedule-Whiskey&Cigars Výš:30cm Šíř:20cm

Originální plechová cedule s retro motivem Whiskey and Cigars, vyráběna v Německu. Cedule je z kvalitního a silného podkladu u kterého nehrozí prohnutí či zlomení a má čtyři otvory pro snadné přichycení ke stěně. Vybraný motiv je vždy pečlivě plasticky prolisován do cedule, nejedná se jen o potištěný plochý plech, ale o elegantní doplněk Vaší dekorace vhodný pro vnitřní i vnější prostory.. Motivy jsou použity na základě licence od držitelů příslušných autorských známek.

259,00 Kč

Plechová cedule – Coca-Cola (Have a Coke) Výška: 40 cm Šířka: 30 cm

Originální plechová cedule s retro motivem Coca Cola, vyráběna v Německu . Cedule je z kvalitního a silného podkladu u kterého nehrozí prohnutí či zlomení a má čtyři otvory pro snadné přichycení ke stěně. Vybraný motiv je vždy pečlivě plasticky prolisován do cedule, nejedná se jen o potištěný plochý plech, ale o elegantní doplněk Vaší dekorace vhodný pro vnitřní i vnější prostory. Motivy jsou použity na základě licence od držitelů příslušných autorských známek.

389,00 Kč

Plechová cedule: Gin & Tonic Served Here - 40x30 cm Výška: 40 cm Šířka: 30 cm

Originální plechová cedule s retro motivem Gin and Tonic, vyráběna v Německu . Cedule je z kvalitního a silného podkladu u kterého nehrozí prohnutí či zlomení a má čtyři otvory pro snadné přichycení ke stěně. Vybraný motiv je vždy pečlivě plasticky prolisován do cedule, nejedná se jen o potištěný plochý plech, ale o elegantní doplněk Vaší dekorace vhodný pro vnitřní i vnější prostory. Motivy jsou použity na základě licence od držitelů příslušných autorských známek.

389,00 Kč 449,00 Kč

Plechová cedule: Rum - 30cm x 40cm

Originální plechová cedule s českým motivem. Cedule je z kvalitního a silného podkladu u kterého nehrozí prohnutí či zlomení a má čtyři otvory pro snadné přichycení ke stěne. Vybraný motiv je vždy pečlivě vytištěn na plochý plech. Jedná se o elegantní doplněk Vaší dekorace vhodný pro vnitřní i vnější prostory.

319,00 Kč 389,00 Kč

Plechová cedule - Šetřete vodou, pijte pivo 40x30cm

Plechová cedule - Šetřete vodou, pijte pivo Výška: 40 cm Šířka: 30 cm  Originální plechová cedule s českým motivem. Cedule je z kvalitního a silného podkladu u kterého nehrozí prohnutí či zlomení a má čtyři otvory pro snadné přichycení ke stěně. Vybraný motiv je vždy pečlivě vytištěn na plochý plech. Jedná se o elegantní doplněk Vaší dekorace vhodný pro vnitřní i vnější prostředí.

319,00 Kč 399,00 Kč

Plechová cedule - Pivo dobré, všechno dobré v.40cm x š.30cm

Originální plechová cedule s českým motivem - pivo dobré všechno dobré. Cedule je z kvalitního a silného podkladu u kterého nehrozí prohnutí či zlomení a má čtyři otvory pro snadné přichycení ke stěne. Vybraný motiv je vždy pečlivě vytištěn na plochý plech. Jedná se o elegantní doplněk Vaší dekorace a je vhodný pro vnitřní i vnější prostory.

319,00 Kč 389,00 Kč

Plechová cedule: World of Wine - 30x20 cm

Originální plechová cedule s retro motivem World of Wine, vyráběna v Německu . Cedule je z kvalitního a silného podkladu u kterého nehrozí prohnutí či zlomení a má čtyři otvory pro snadné přichycení k e stěně. Vybraný motiv je vždy pečlivě plasticky prolisován do cedule, nejedná se jen o potištěný plochý plech, ale o elegantní doplněk Vaší dekorace  vhodný pro vnitřní i vnější prostory. Motivy jsou použity na základě licence od držitelů příslušných autorských známek.

259,00 Kč

Plechová cedule: Dobrá káva, Všechno spraví - 30x40 cm

Originální plechová cedule s oblíbeným motivem. Cedule je z kvalitního a silného podkladu u kterého nehrozí prohnutí či zlomení a má čtyři otvory pro snadné přichycení ke stěně. Vybraný motiv je vždy pečlivě vytištěn na plastický plech. Jedná se o elegantní doplněk Vaší dekorace vhodný pro vnitřní i vnější prostory.

319,00 Kč

Plechová cedule: Coca-Cola (klasické logo) - 20x30 cm

Originální plechová cedule s retro motivem Coca Cola, vyráběna v Německu. Cedule je z kvalitního a silného podkladu u kterého nehrozí prohnutí či zlomení a je opatřena čtyřmi otvory pro snadné přichycení ke stěně. Vybraný motiv je vždy pečlivě plasticky prolisován do cedule, nejedná se jen o potištěný plochý plech, ale o elegantní doplněk Vaší dekorace vhodný pro vnitřní i vnější prostředí.

259,00 Kč

Plechová cedule: Coca-Cola (Dvoubarevná) - 20 cm x 30 cm

Originální plechová cedule s retro motivem Coca Cola, vyráběna v Německu . Cedule je z kvalitního a silného podkladu u kterého nehrozí prohnutí či zlomení a má čtyři otvory pro snadné přichycení ke stěně. Vybraný motiv je vždy pečlivě plasticky prolisován do cedule, nejedná se jen o potištěný plochý plech, ale o elegantní doplněk Vaší dekorace vhodný pro vnitřní i vnější prostředí. Motivy jsou použity na základě licence od držitelů příslušných autorských známek.

259,00 Kč


    Reklama zdarma, zvýšení návštěvnostii CZIN.eu Alfa Elchron Retro cedule a dekorace Shoops online shop Nejnižší ceny Seznam internetových obchodů, eshop, obchod, online - 4obchody.com