Stylové plechové cedule - retro, informační a vtipné, teploměry a hodiny.

Reklamní a dárkové předměty pro Vás a Vaše klienty.

Oživí každý moderně zařízený interiér, ale i exteriér. Vyberte si elegatní retro ceduli, nebo stylový teploměr a hodiny z pohodlí domova i kanceláře.

Váš nákup si můžete nechat poslat pohodlně domů nebo do Vašeho pracoviště , ale také vyzvednout osobně na více než 7300 výdejních místech zásilkovny, nebo na poštách.  Zaplatit je možné převodem nebo dobírkou - hotově nebo kartou při převzetí zboží. Pokud potřebujete více informací nebo poradit s čímkoli, neváhejte nás kontaktovat.

Přejeme Vám příjemný nákup.

Hledáte vhodné dárkové a reklamní předměty na akci, pro klienty či pracovníky? Rádi Vám s výběrem poradíme a nejlepší cenu nabídneme :

Plechová cedule: Ford Mustang (Horse & Stripes) - 20x30 cm

Originální plechová cedule s retro motivem Ford, od německého výrobce. Cedule je z kvalitního a silného podkladu u kterého nehrozí prohnutí či zlomení a je opatřena čtyřmi otvory pro snadné přichycení ke stěně. Vybraný motiv je vždy pečlivě plasticky prolisován do cedule, nejedná se jen o potištěný plochý plech, ale o elegantní doplněk Vaší dekorace vhodný pro vnitřní i vnější použití.

259,00 Kč 319,00 Kč

Plechová cedule: Host do domu, Pivo do ruky

Originální plechová cedule s vtipným motivem. Cedule je z kvalitního a silného podkladu u kterého nehrozí prohnutí či zlomení a je opatřena čtyřmi otvory pro snadné přichycení ke stěně. Vybraný motiv je vždy pečlivě vytištěn na plastický plech. Elegantní doplněk Vaší dekorace pro vnitřní i vnější prostory.

319,00 Kč 399,00 Kč

Plechová cedule: Audi Parking Only - 30x40 cm

Originální plechová cedule s retro motivem Audi, od německého výrobce. Cedule je z kvalitního a silného podkladu u kterého nehrozí prohnutí či zlomení a je opatřen čtyřmi otvory pro snadné přichycení ke stěně. Vybraný motiv je vždy pečlivě plasticky prolisován do cedule, nejedná se jen o potištěný plochý plech, ale o elegantní doplněk Vaší dekorace pro interiér i exteriér. Motivy jsou použity na základě licence od držitelů příslušných autorských známek.

389,00 Kč 449,00 Kč

Plechová cedule: Pivo je můj kamarád - 30x40 cm

Originální plechová cedule s vtipným motivem. Cedule je z kvalitního a silného podkladu u kterého nehrozí prohnutí či zlomení a je opatřen čtyřmi otvory pro snadné přichycení ke stěně. Vybraný motiv je vždy pečlivě vytištěn na plastický plech. Elegantní doplněk Vaší dekorace pro interiér i exteriér.

319,00 Kč 399,00 Kč

Plechová cedule: Pozor, Monitorováno - 30x40 cm

Originální plechová cedule s českým motivem. Cedule je z kvalitního a silného podkladu u kterého nehrozí prohnutí či zlomení a je opatřen čtyřmi otvory pro snadné přichycení ke stěne. Vybraný motiv je vždy pečlivě vytištěn na plastický plech vhodný pro vnitřní i vnější prostory.

319,00 Kč 399,00 Kč

Plechová cedule: Ford Mustang GT 1967 Red - 40x30 cm

Originální plechová cedule s retro motivem Ford Mustang od německého výrobce. Cedule je z kvalitního a silného podkladu u kterého nehrozí prohnutí či zlomení a má čtyři malé otvory pro snadné přichycení ke stěně. Vybraný motiv je vždy pečlivě plasticky prolisován do cedule, nejedná se jen o potištěný plochý plech, ale o elegantní doplněk Vaší dekorace s kvalitním grafickým zpracováním vhodný pro vnitřní i vnější prostory. Motivy jsou použity na základě licence od držitelů příslušných autorských známek.

389,00 Kč

Plechová cedule: Coca-Cola (Original Coke Highway 66) - 30x40 cm

Originální plechová cedule s retro motivem Original Coke, od německého výrobce. Cedule je z kvalitního a silného podkladu u kterého nehrozí prohnutí či zlomení. Vybraný motiv je vždy pečlivě plasticky prolisován do cedule, nejedná se jen o potištěný plochý plech, ale o elegantní doplněk Vaší dekorace. Plechová cedule má 4 otvory pro snadné přichycení a je vhodná pro vnitřní i vnější prostředí. Motivy jsou použity na základě licence od držitelů příslušných autorských známek.

389,00 Kč

Plechová cedule: Citroën (Parking Only) - 30x40 cm

Originální plechová cedule s retro motivem Citroen, od německého výrobce. Cedule je z kvalitního a silného podkladu u kterého nehrozí prohnutí či zlomení. Cedule má 4 otvory pro snadné přichycení ke stěne. Vybraný motiv je vždy pečlivě plasticky prolisován do cedule, nejedná se jen o potištěný plochý plech, ale o elegantní doplněk Vaší dekorace a je vhodná pro vnitřní i vnější prostředí. Motivy jsou použity na základě licence od držitelů příslušných autorských známek.

389,00 Kč

Plechová cedule: Vespa (The Italian Legend) - 30x40 cm

Originální plechová cedule s retro motivem Vespa, od německého výrobce. Cedule je z kvalitního a silného podkladu u kterého nehrozí prohnutí či zlomení. Plechová cedule má 4 otvory pro snadné přichycení. Velice oblíbená u přiznivců motorek všech zanček a zejména příznivců Italských legend Vespa. Vybraný motiv je vždy pečlivě plasticky prolisován do cedule, nejedná se jen o potištěný plochý plech, ale o elegantní doplněk Vaší dekorace vhodný pro vnitřní i vnější prostředí. Motivy jsou použity na základě licence od držitelů příslušných autorských známek.

389,00 Kč

Plechová cedule: Vespa Parking Only - 30x20 cm

Originální plechová cedule s retro motivem Vespa parking only od německého výrobce. Cedule je z kvalitního a silného podkladu u kterého nehrozí prohnutí či zlomení. Plechová cedule má čtyři malé otvory pro snadné přichycení ke stěně. Je velice oblíbená u zákazníků z řad motorkářů. Vybraný motiv je vždy pečlivě plasticky prolisován do cedule, nejedná se jen o potištěný plochý plech, ale o elegantní doplněk Vaší dekorace a má kvalitní grafické zpracování vhodný pro vnitřní i vnější prostředí. Motivy jsou použity na základě licence od držitelů příslušných autorských známek.

259,00 Kč

Plechová cedule - Harley-Davidson (Biker Babe) Výška: 30 cm Šířka: 20 cm

Nová originální plechová cedule s retro motivem Harley-Davidson, od německého výrobce. Cedule je z kvalitního a silného podkladu u kterého nehrozí prohnutí či zlomení. Cedule má 4 otvory pro snadné přichycení ke stěně. Cedule je velice oblíbená u motorkářů. Vybraný motiv je vždy pečlivě plasticky prolisován do cedule, nejedná se jen o potištěný plochý plech, ale o elegantní doplněk Vaší dekorace vhodný pro vnitřní i vnější prostory.

259,00 Kč 299,00 Kč

Plechová cedule: Just Give The Good Coffee - 15x20 cm

Originální plechová cedule s retro motivem od německého výrobce . Cedule je z kvalitního a silného podkladu u kterého nehrozí prohnutí či zlomení. Vybraný motiv je vždy pečlivě plasticky prolisován do cedule, nejedná se jen o potištěný plochý plech, ale o elegantní doplněk Vaší dekorace. Motivy jsou použity na základě licence od držitelů příslušných autorských známek.

194,00 Kč 199,00 Kč

Závěsná cedule - VIP Exclusive Výška: 10 cm Šířka: 20 cm

Originální plechová cedule s retro motivem s praktickým poutkem pro zavěšení. Cedule je z kvalitního a silného podkladu u kterého nehrozí prohnutí či zlomení. Vybraný motiv je vždy pečlivě plasticky prolisován do cedule, nejedná se jen o potištěný plochý plech, ale o elegantní doplněk Vaší dekorace. Cedule s originálním motivem je od německého výrobce . Motivy jsou použity na základě licence od držitelů příslušných autorských známek.

189,00 Kč 199,00 Kč

Závěsná cedule: Private - 10x20 cm

Originální plechová cedule s retro motivem s praktickým poutkem pro zavěšení. Cedule je z kvalitního a silného podkladu u kterého nehrozí prohnutí či zlomení. Vybraný motiv je vždy pečlivě plasticky prolisován do cedule, nejedná se jen o potištěný plochý plech, ale o elegantní doplněk Vaší dekorace. Cedule s originálním motivem je od německého výrobce. Motivy jsou použity na základě licence od držitelů příslušných autorských známek

194,00 Kč 199,00 Kč

Plechová cedule: Barbecue Nice To Meat You - 40x30 cm

Originální plechová cedule Barbecue,s retro motivem od německého výrobce . Cedule je z kvalitního a silného podkladu u kterého nehrozí prohnutí či zlomení. Vybraný motiv je vždy pečlivě plasticky prolisován do cedule, nejedná se jen o potištěný plochý plech, ale o elegantní doplněk Vaší dekorace vhodný pro vnitřní i vnější prostory. Motivy jsou použity na základě licence od držitelů příslušných autorských známek.

389,00 Kč 445,00 Kč

Závěsná cedule: Gents and Ladies Toilets - 10x20 cm Výška: 10 cm Šířka: 20 cm

Originální plechová cedule s retro motivem s praktickým poutkem pro zavěšení. Cedule je z kvalitního a silného podkladu u kterého nehrozí prohnutí či zlomení. Vybraný motiv je vždy pečlivě plasticky prolisován do cedule, nejedná se jen o potištěný plochý plech, ale o elegantní doplněk Vaší dekorace. Cedule s originálním motivem je od německého výrobce. Motivy jsou použity na základě licence od držitelů příslušných autorských známek.

199,00 Kč

Plechová cedule: Mercedes-Benz Parking Only 30x20

Originální plechová cedule s retro motivem Mercedes, vyráběna v Německu. Cedule je z kvalitního a silného podkladu u kterého nehrozí prohnutí či zlomení. Vybraný motiv je vždy pečlivě plasticky prolisován do cedule, nejedná se jen o potištěný plochý plech, ale o elegantní doplněk Vaší dekorace vhodný pro interiér a exteriér.. Motivy jsou použity na základě licence od držitelů příslušných autorských známek.

359,00 Kč

Plechová cedule: Fiat Parking Only - 40x30 cm

Originální plechová cedule Fiat, s retro motivem vyráběna v Německu . Cedule je z kvalitního a silného podkladu u kterého nehrozí prohnutí či zlomení. Vybraný motiv je vždy pečlivě plasticky prolisován do cedule, nejedná se jen o potištěný plochý plech, ale o elegantní doplněk Vaší dekorace vhodný pro dnitřní i vnější prostředí. Motivy jsou použity na základě licence od držitelů příslušných autorských známek.

289,00 Kč


    Reklama zdarma, zvýšení návštěvnostii CZIN.eu Alfa Elchron Retro cedule a dekorace Shoops online shop Nejnižší ceny Seznam internetových obchodů, eshop, obchod, online - 4obchody.com